Kategórie      
Odporúčame
  

Informácie

Úvod O násInformácie

Špecializujeme sa na opravné sady pre mechanizmy okien osobných automobilov. Len u nás nájdete kompletnú a overenú ponuku repas sád a jednotlivých dielov pre sťahovačky okien.

 

Máme vlastný sklad, ktorý sa snažíme držať naplnený na 100%, preto u nás máte istotu, že tovar je reálne dostupný. Neberieme tovar od bežných dodávateľov, preto v našej ponuke nájdete položky, ktoré nie sú bežne dostupné. Sme nezávislý eshop, ktorý ide svojou vlastnou cestou. Špecializujeme sa najmä na Slovenský a Český trh, kde máme vybudované vynikajúce logistické zázemie, rýchle a spoľahlivé doručenie zásielok.

 

Dlhoročné skúsenosti a orientácia v problematike nám pomáha vybrať pre Vás tie najlepšie a najkvalitnejšie opravné sady mechanizmov okien pri súčasnom zachovaní rozumnej ceny opravy.

 

Pre doplnenie sortimentu ponúkame aj kompletný sortiment autokľúčov pre značky Peugeot a Citroen a zároveň výber toho najlepšieho pre flashovanie, úpravy jednotiek a autodiagnostiku značiek skupiny PSA

 

Vedeli ste, že kvôli pokazenej sťahovačke nemusíte prejsť cez STK?. Vyhláška k STK ovládanie okna zaraďuje pod kód 513, stav kontroly B, čo znamená vážna chyba, vozidlo je dočasne spôsobilé na jazdu, čo v praxi znamená, že vám dajú 30 dní na odstránenie chyby. Je preto načase, aby ste si dali sťahovanie okna doporiadku, najlepšie ešte pred STK. Viac informácií k tejto problematike nájdte tu: http://auto.sme.sk/c/7451951/pre-pokazene-stahovanie-okna-nepresiel-cez-stk.html

 

O nás

Kontakt

info@stahovacky.com

tel: 0940 510 200

Copyright 2016 - 2024 © stahovacka okna, plastove prichytky, spony, prichyty